המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

מפיקים אירוע - הדברים הקטנים המשפיעים על השמחה

מפיקים אירוע? כל מה שצריך לדעת על הפקת אירוע שתעשה שמח 
מפיקים אירוע - הדברים הקטנים המשפיעים על השמחה
השמחות הקטנות או הגדולות הן האירועים המרגשים בחיינו, חוויות שאותן לא נרצה לשכוח גם כאשר יחלפו ימים רבים אחרי שאחרון האורחים עזב את האולם.

שלושה גורמים משפיעים על הצלחת האירוע, אוכל אווירה ויוקרה. נכון חשוב למצוא אולם או גן אירועים מתאים לסגנון שלכם ושל האורחים, אך על אוכל אווירה ויוקרה אסור להתפשר.

מה זאת אווירה ואיך נצליח ליצור אותה?

כאשר אתם מנסים לדמיין את האירוע שלכם, נסו לחשוב איזו אווירה הייתם רוצים שתהיה באירוע. אווירה של שמחה, נכון?? אין ספק כי כל אחד מכם היה רוצה שבאירוע שלו תהיה אווירה נעימה, שמחה וסוחפת כדי ליצור אווירת שמחה כדאי לכם להזמין אורחים צעירים.

אם אתם מתלבטים בין הדודה מחדרה לשכנים הצעירים, העדיפו את השכנים הצעירים. האורחים הצעירים ירקדו על רחבת הריקודים, ישמחו, יתלהבו, ויסחפו אחריהם אורחים נוספים, אפילו את המבוגרים.

אל תתפשרו על המזון והמשקאות

אירוע מוצלח הוא אירוע שבו האורחים, אכלו ונהנו מחוויה קולינרית מפתיעה. קייטרינג חלבי הוא מילה נרדפת לקייטרינג יוקרתי.
אם אתם רוצים לשדר יוקרה באירוע שלכם כדאי לכם להזמין תפריט חלבי עם סוגים שונים של מרקים, קישים, סלטים, דגים ולפנק את האורחים במאכלים מיוחדים מהמטבח האיטלקי או הצרפתי.

בחרו בצורת ההגשה בהתאם לסוג האירוע ולאופי האורחים, אם הקהל שלכם מורכב מאנשים מבוגרים, העדיפו צורת הגשה של מנות אישיות. אם האירוע הוא אירוע צעיר או אירוע עסקי, כדאי לכם לבחור במגשי אירוח. מגשי האירוח מכילים שפע של מאכלים, הם צבעוניים, הם מעוצבים, אפשר להגיש מגוון גדול של מנות וסוגים שונים של אוכל, כך שכל אורח ימצא את המנה שאותה הוא אוהב.

בחתונה כדאי לשלב בין שני סוגי ההגשה. לפני החופה העדיפו מגשי אירוח עם פינגר פוד ובסעודה כדאי לבחור בהגשה אישית. מגשי אירוח עם פינגר פוד, אוכל בגודל אצבע, יאפשרו לכל אורח להסתובב, לפגוש בני משפחה, חברים עמיתים לעבודה ועוד, להחזיק את האוכל באצבעות, באלגנטיות, ולאכול תוך כדי שיחה מעניינת וידידותית.

פרחים הם חלק בלתי נפרד וחשוב בכל אירוע והם משפיעים על האווירה ומשדרים יוקרה. גם בחתונה המתקיימת באולם בלב העיר, פרחים חמים בקיץ כמו למשל חמניות ופרחים לבנים כמו כלניות לבנות, עירית או סחלב בחורף יכניסו את הטבע לאורבניות של האולם ויעניקו אווירה מיוחדת גם לאולם סגור ואפרורי.

מרכז הזמנות ארצי 035600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!