המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים >>

פינגר פוד

פינגר פוד - הגודל האופטימלי עבור האוכל שלנו!
"פינגר פוד" הוא טרנד לוהט התופס תאוצה מיום ליום. הכוונה היא לאוכל שאפשר לאכול בידיים, אין צורך להסתבך עם מערכת סכום בת שלושה חלקים,עם צלחות וכלי הגשה. פינגר פוד מותר לאכול בידיים. לא צריך לשבת, אפשר להסתובב, לפגוש אנשים, לאכול ולשבוע וליהנות. בדלי'ס כל המוצרים כשרים בהשגחת בד"צ בית יוסף.

פינגר פוד חלבי - לחץ כאן
פינגר פוד בשרי - לחץ כאן

פינגר פוד

פינגר פוד

הגודל האופטימלי עבור האוכל שלנו
"פינגר פוד" הוא טרנד לוהט התופס תאוצה מיום ליום. הכוונה היא לאוכל שאפשר לאכול בידיים, אין צורך להסתבך עם מערכת סכום בת שלושה חלקים,עם צלחות וכלי הגשה.  פינגר פוד מותר לאכול בידיים. לא צריך לשבת, אפשר להסתובב, לפגוש אנשים, לאכול ולשבוע וליהנות. בדלי'ס כל המוצרים כשרים.

צפה עכשיו בסרטון קצר (01:15) - הגשת פינגר פוד באירוע יוקרתי במתחם שרונה!

פינגר פוד

 פינגר פוד מבית דלי'ס אוכל קטן כיף גדול

מגשי האירוח שלנו הם הזדמנות נפלאה להגיש מאכלי גורמה בשלל צבעים וטעמים. חשוב להקפיד על מוצרי גלם איכותיים וטריים. פינגר פוד מבית דלי'ס עשוי מחומרי גלם משובחים ומלחמים ומקישים מיוחדים וטריים הנאפים כל בוקר בקונדיטוריה הביתית של דלי'ס.

מגשים המתאימים במיוחד לאירוע בתנועה!

מאסתם כבר באירועים שבהם האורחים יושבים מסביב לשולחנות והמלצרים מגישים שלוש מנות? פינגר פוד יאפשר לאורחים לפגוש  את כל האורחים, לשוחח בנחת תוך כדי אכילה אלגנטית.

אף אחד לא יישאר רעב

אוכל משביע לא פחות מאשר כל סוג אחר של מנה. זהו אוכל קטן, אסתטי, מעודן ומענג.

פינגר פוד מתאים גם לאירוח ביתי

נמאס לכם מבורקס ועוגות, רוצים להיות מקוריים ויצירתיים? מחפשים אוכל קל יותר ואסתטי? הזמינו פינגר פוד, כולם ירצו לבוא אליכם שוב ושוב.

קייטרינג לאירועים שמתאים לכל אירוע, לכנסים, להשקות למסיבות יום הולדת לישיבות במשרד ועוד. רוצים להיעזר במלצרים? אנו נספק לכם מלצרים שישאו את המגשים, יסתובבו בין האורחים ויגישו את הכיבוד. האורחים לא יצטרכו להסתבך עם סכין ומזלג, הם יאחזו באצבעות באוכל, ינגסו בעדינות וייהנו.


פינגר פוד מבית דלי'ס מגיע באריזות נוחות לשימוש

צריך רק לפתוח את האריזה ולהניח על השולחן. בתום האירוע יש לאסוף את האריזות ולזרוק, הבית יישאר נקי.

העיצוב עושה את ההבדל

מגשי אירוח מבית דלי'ס מעוצבים בשלל צבעים. הם לא רק טעימים, בכל אירוע הם מותירים רושם מרהיב ויוקרתי.
אל תפחדו להיות חדשניים, פינגר פוד מבית דלי'ס מתאים לכל סוגי האירועים ומשדר הרבה יוקרה ואיכות. האורחים שלכם כבר ראו הכול, פנקו אותם באירוח חדשני, מקורי טעים ומעודן. צרו קשר דרך האתר או בשיחת טלפון. נסו ולא תתאכזבו!

צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!