המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים 2018 >>

קייטרינג כשר למהדרין

קייטרינג כשר למהדרין
 קייטרינג כשר למהדרין הוא לא מה שאתם חושבים, הוא לא יותר יקר ולא פחות טעים. בישראל חיים זה לצד זה אנשים שומרי מסורת ואנשים שאינם מקפידים על שמירת המסורת, הם נפגשים בעבודה, במקומות בילוי, גרים בבניינים משותפים, מכבדים אחד את השני ומגיעים לאירועים.
 כמעט בכל אירוע יהיו אנשים המקפידים על כללי הכשרות, וזו הסיבה מדוע כדאי תמיד להעדיף קייטרינג ומגשי אירוח כשר בהשגחת הבד"צ, הרי ברור שאף אחד לא ירצה שהאורחים באירוע שלו לא יוכלו לטעום וליהנות מהאוכל המוגש.
קייטרינג כשר למהדרין
 קייטרינג כשר למהדרין – חמישה דברים שחשוב לדעת
תעודת הכשרות והבחירה במוצרים כשרים אינה פוגעת ברמה ובאיכות המנה. המנות הכשרות הן מנות טעימות, מעוצבות, עשירות ומרשימות. לכל רכיב יש תחליף וכך אפשר לבשל מאכלי גורמה מתוך הקפדה על הפרדה מלאה בין הרכיבים החלביים לרכיבים הבשריים. אפשר להכין סוגי רטבים עשירים וטעימים, מיני מאפה במילויים שונים ועוד.
קייטרינג כשר נמצא תחת פיקוח של הגוף המעניק את ההכשר. כשרות המזון היא הערובה לאוכל טרי ולרמת היגיינה גבוהה. בעלי הקייטרינג אינם יכולים להתפשר על איכות החומרים, על איכות וטריות הבשרים, על הדגים, על הירקות על התבלינים ועוד. כל המוצרים המשמשים להכנת המנות טריים, נקיים ואיכותיים והם אלו המעניקים לקייטרינג הכשר את האיכות, את הרמה הגבוהה ואת היוקרה.
גם אם תזמינו מנות בשריות, הקינוחים יהיו עשירים וטעימים. לכל מתכון המכיל חומרי גלם חלביים אפשר למצוא תחליפי פרווה מצוינים. הקינוחים העשויים מחומרי גלם פרווה לא פחות טעימים, לא פחות מרשימים ולא פחות יפים, אף אחד מהאורחים שלכם לא ירגיש את ההבדל. ובונוס נוסף, בקינוחים העשויים ממוצרי פרווה יש פחות  קלוריות מאשר במתוקים ומלוחים חלביים.
  מבט קצר על סוגי כשרויות השונות
הרבנות הראשית לישראל היא האחראית על מתן תעודת כשרות לבעלי העסקים. כל קייטרינג ברמת כשרות רגילה מצויד בתעודת כשרות מהרבנות המקומית המשמשת כזרוע של הרבנות הראשית.
לצד הרבנות הראשית בישראל פועלים גופי כשרות נוספים, רובם גופים פרטיים, אשר מעניקים תעודת כשרות ברמת כשרות גבוהה יותר, כשרות מהדריןבד"צ בית יוסף.
כשרות מהדרין היא כשרות המקפידה על הלכות כשרות ברמה גבוהה יותר מאשר רמת הכשרות שדורשת הרבנות הראשית. גופי הכשרות למהדרין מקפידים על שחיטה מהודרת המקפידה על הלכות רבות, מחמירות יותר, על שימוש בחומרי גלם שאינם מכילים מוצרים שלגביהם קיימות מחלוקות באשר לכשרות המוצרים כמו מוצרי ג'לטין, חלב עכו"ם ועוד. גם הירקות בקייטרינג מהדרין יהיו שונים מהירקות בקייטרינג בעל רמת כשרות רגילה. משגיחי הכשרות למהדרין ידרשו להשתמש רק בירקות מיוחדים אשר גודלו על גבי מצעים מיוחדים והם אינם מכילים תולעים או חרקים אחרים הנחשבים למאכלות אסורות.
בין גופי הכשרות הפולאריים המעניקים כשרות מהדרין אפשר למצוא את חוג חתם סופר, בד"ץ בית יוסף, ההכשר של הרב לנדאו מבני ברק, בד"ץ ירושלים, ההכשר של הרב מחפוד ועוד. גם בין הגופים המעניקים תעודת כשרות מהדרין יש הבדלים בדרישות, הבדלים הנובעים מפירושים שונים של ההלכה וחומרות מקובלות יותר או פחות.
 
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!