המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מגשי אירוח וקייטרינג >>

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

מתחננים אירוע קטן עם המשפחה המצומצמת. עם קייטרינג לאירועים קטנים תוכל ליהנות ממגוון עשיר של סוגי קייטרינג חלבי,
קייטרינג חלבי לאירועים קטנים
מתחננים אירוע קטן עם המשפחה המצומצמת. עם קייטרינג לאירועים קטנים תוכל ליהנות ממגוון עשיר של סוגי קייטרינג חלבי, בשרי או אפילו צמחוני. מעבר לכך תוכל ליהנות משירותי קייטרינג גם באירוע עסקי בין אם זה כנס, או אפילו ערב חברה מטעם העבודה.

מהו קייטרינג לאירועים קטנים?

קייטרינג לאירועים קטנים מתאים לאירועים קטנים ומצומצמים שכוללים מספר קטן של מוזמנים. אירועים אלה יכולים להיות אירועים משפחתיים או אירועים עסקיים כמו כנסים, ימי עיון, יום כיף לעובדי החברה ועוד. באירועים אלה מוגש כיבוד למוזמנים אשר כולל קייטרינג חלבי לאירועים קטנים או קייטרינג בשרי וצמחוני. מעבר לכך, תוכלו לקבל אף מנות כשרות. כך שאם קייטרינג תוכלו להתאים את סוג האוכל לאורחים שאתם מזמינים לאירוע.

למי מתאים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים?

קייטרינג לאירועים קטנים מתאים למספר מצומצם של מוזמנים, במיוחד לאירועים פרטיים או עסקיים שמכילים עד 100 איש. עם קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בתל אביב, תוכל למצוא קייטרינג חלבי לאירועים טעים ועשיר מאוד. מאחר שתל אביב היא מרכז העניינים. מעבר לכך, תוכל למצוא מגוון מאכלים שונים אשר קרובים אליך עד מאוד. הטריות של מגשי האירוח והכיבוד הקל מותאמת לאירועים מסוג זה. כמו כן

מה היתרונות של קייטרינג חלבי לאירועים קטנים?

לקייטרינג לאירועים קטנים יתרונות מרובים על פני קייטרינג של אירועים גדולים או בינוניים. מדובר על אוכל טעים משביע אשר מותאם למספר המוזמנים. הקייטרינג טרי ואיכותי ביותר מאחר שמדובר על כמות קטנה של מוזמנים. מדובר על כמויות אוכל קטנות שלא דורשות הרבה זמן להכין אותם. כמו כן, יכולת הבחירה שלך נרחבת ביותר, אתם יכולים לשלוט על כל דברים שאתם רוצים שיהיו בתפריט ובהתאם לכך להרכיב לכם את המנות על פי בחירתכם האישית. ניתן אף להכין את האוכל ישירות בבית עם שף פרטי אשר יבשל לכם את האוכל בסביבת האירוע שלכם. תוכלו להתאים את האוכל לצורכי המוזמנים. והכי חשוב שאתם מקבלים אוכלי שנעשה בסביבה נקייה וכן אתם יכולים לראות את כל המרכיבים השונים שנרכשו בקפידה.

עם קייטרינג ד'ליס מגשי אירוח לא תוותרו על שירותי קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

מרכז הזמנות ארצי 03-5600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
 
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!