המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים >>

סנדוויצים

תנו לנו להפתיע אתכם!
סנדוויצ'ים מהווים עולם שלם של טעמים וצבעים ומתאימים למטרות רבות. כמעט אין אחד שיוכל להישאר אדיש לכריכים שלנו. משלוחים מושקעים, מעוצבים, ממולאים בחומרים משובחים ואיכותיים מבטיחים ארוחה מזינה, משביעה וטעימה. מגשי אירוח בדלי'ס מעפילים לגבהים קולינאריים ומאפילים על ארוחות גורמה רבות, גם על הסושי והאנטרקוט. אחרי שתאכלו כריכים מתוצרת דלי'ס, תשכחו את כל מה שידעתם על
סנדוויצ'ים  ותופתעו לגלות עולם חדש של חוויה קולינארית ואוכל גורמה.
סנדוויצים
תנו לנו להפתיע אתכם!

סנדוויצ'ים מהווים עולם שלם של טעמים וצבעים ומתאימים למטרות רבות. כמעט אין אחד שיוכל להישאר אדיש לכריכים שלנו. משלוחים מושקעים, מעוצבים, ממולאים בחומרים משובחים ואיכותיים מבטיחים ארוחה מזינה, משביעה וטעימה. מגשי אירוח בדלי'ס מעפילים לגבהים קולינאריים ומאפילים על ארוחות גורמה רבות, גם על הסושי והאנטרקוט. אחרי שתאכלו כריכים מתוצרת דלי'ס, תשכחו את כל מה שידעתם על סנדוויצ'ים ותופתעו לגלות עולם חדש של חוויה קולינארית ואוכל גורמה.

מתי ולמה כדאי להזמין אצלנו?

מגשי אירוח לאירועים מדובר בטרנד לוהט לאירועים בסגנון שונה, קלים יותר וזורמים. שכן כריכים כוללים עולם שלם ומגוון של טעמים. כאשר אתם בוחרים סנדוויצ'ים לאירועים אתם מאפשרים לכל אורח לבחור את הטעמים שאותם הוא אוהב. אוכל קל באירועים מאפשר לאורחים לשוחח בנינוחות עם המוזמנים בלי להתעסק עם סכין ומזלג.

כנסים אקדמאים, אירועים עסקיים השקות מוצרים, ימי כיף לעובדים ועוד - סנדוויצ'ים כבר מזמן אינם נחלתם של כנסים אפורים ומשמימים. כיום כריכים מוגשים באירועים יוקרתיים ומכובדים. הם מוגשים על גבי מגשים מעוצבים בשלל צבעים ומהווים חגיגה לעיניים ולחיך.


אירועים קטנים

עורכים אירועים קטנים בבית או בכל מקום? ימי הולדת, מסיבות רווקים ועוד? הזמינו מגשי אירוח מושקעים. אף אורח לא יוכל לעמוד בפניהם.

רעבים מחפשים ארוחה טעימה ומזינה – כריך טוב הוא התשובה. אתם בבית או במשרד, עסוקים וטרודים ורוצים לאכול אורח מזין ומשביע - סנדוויצ'ים  בדיוק בשבילכם. תוכלו לבחור כריך בכל גדול שתרצו, ובטעמים שונים.


מחפשים עוד סיבות להזמין אוכל בדלי'ס?

בגלל הלחמים המיוחדים והטריים הלחמים בדלי'ס נאפים כל בוקר בקונדיטוריה הביתית של דלי'ס. הם טריים, הם טעימים, הם  חוויה קולינארית מענגת.

בגלל המוצרים המשובחים ושפע הטעמים, מגשי האירוח שלנו ממולאים בחומרים טריים באיכות גבוהה. גבינות בוטיק, בשרים משובחים, ממרחים מיוחדים, ירקות טריים ועוד. כל אלו הביאו לפופולאריות הרבה של דלי'ס בתחום הכיבוד לאירועים.

בגלל הכשרות, כל המוצרים בדלי'ס הם בהשגחת בד"צ בית יוסף.
 

בגלל השירות האדיב והמהיר הזמנתם משלוח בתל אביב? עד שעתיים המשלוח אצלכם. רוצים להזמין כיבוד לאירועים? אנו מגיעים לכל רחבי הארץ.
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!