המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

מהם חמשת הגורמים המשפיעים ביותר על הצלחת האירוע?

הצלחתו של אירוע תלוייה במספר גורמים. במאמר הזה תגלו בדיוק איך להפוך את האירוע שלכם לסיפור הצלחה
מהם חמשת הגורמים המשפיעים ביותר על הצלחת האירוע?
אין מי שלא מוצא את עצמו מפיק אירוע פעם אחת בחיים לפחות ובמקרים רבים גם כמה פעמים. תכנון מוקדם זהו הסוד להצלחת האירוע, יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון כמו מיקום האירוע, המוזיקה, הקייטרינג, ציוד נלווה ועוד. הפקה מוצלחת של אירוע דומה להרכבת פאזל, כמו בכל פאזל גם בהפקת האירוע קיימים מספר גורמים האחראים על הצלחת האירוע, רק כאשר כל הגורמים יופקו בהתאמה, נקבל את התמונה השלמה  והאירוע יוכתר כהצלחה. 

חשוב לבחור מקום נגיש ומתאים מבחינת מזג האוויר. בעונת החורף לא מומלץ לבחור בגני אירועים, גם אם הם מקורים, יש סיכוי סביר שהדרך אליהן תהיה מלאה בבוץ ובשלוליות מים.  ואם בחרתם בגן אירועים בעונת הקיץ, חשוב לבדוק האם הוא ממוזג, במיוחד כאשר אתם בוחרים גן אירועים במרכז.

אם בחרתם לערוך אירוע בחוץ, על שפת הים או בשמורת טבע, שימו לב שהמוזיקה תישמע בכל האזורים השונים שבהם מתקיים האירוע. והכי חשוב, לא משנה אם בחרתם גן אירועים או אולם סגור, אל תשכחו לבדוק את מצב השירותים, את האסתטיות החיצונית שלהם ואת רמת הניקיון.

 בחירת האורחים:

 כן, גם את האורחים כדאי לבחור. חשוב להקפיד להתאים את סוג האורחים זה לזה, אם האירוע שלכם מיועד לצעירים, אל תזמינו אורחים מבוגרים גם אם הם מאוד חשובים, הם במילא לא ייהנו, אם החלטתם להזמין קהל מעורב, נסו להושיב כל סוג של קהל, ילדים, נוער או צעירים ביחד ודאגו להם לתוכנית מתאימה.

ארגנו מוזיקה מתאימה והקפידו שרחבת האירועים תהיה מלאה

ארגנו בעצמכם את המוזיקה ואל תסמכו על התקליטן, עברו אתו על רשימת השירים, הוסיפו את השירים שאתם אוהבים והוציאו את השירים הנדושים. גוונו בין סוגי המוזיקה והתאימו אותה לשלבים השונים של האירוע.  בחרו כמה יצירות קלאסיות, שקטות שילוו את האורחים בזמן האוכל ויאפשרו להם גם להחליף מילה זה עם זו, ואת שאר השירים המושמעים נסו להתאים לטעם ולאופי של האורחים. חתונה שמחה היא חתונה שרחבת הריקודים שלה מלאה. האורחים אוהבים לרקוד עם בעלי השמחה. אם אתם  בעלי האירוע או החתן והכלה, הקפידו להיות נוכחים על רחבת הריקודים, הנוכחות שלכם תסחף אחריה את שאר האורחים.

השקיעו באוכל

אירוע מוצלח הוא אירוע עם אוכל טעים. זה לא חייב להיות יקר, אך מומלץ שהאוכל יהיה מקורי. אל תבחרו בתפריטים הנדושים, היפגשו עם בעלי הקייטרינג ונסו לתת ביטוי למספר מנות מקוריות גם בתוך תפריט שגרתי. הזמינו את האוכל בהתאם לאופי האירוע ולסוג האורחים. השקיעו מחשבה בסוג ההגשה שבה אתם מעוניינים, האם אתם מעוניינים בהגשה אישית, במזנונים, במגשי אירוח או אולי אתם מעדיפים מגשי אירוח עם פינגר פוד, אוכל בגודל אצבע שאותו אפשר לאכול באצבעות, באלגנטיות , תוך כדי שיחה עם חברים או בני משפחה.

בררו עם חברת הקייטרינג האם היא מספקת לכם את המשקאות החריפים. גם אם תידרשו להוסיף עוד כסף, חשוב לבחור משקאות חריפים ברמה גבוהה.
משקאות איכותיים יכניסו את האורחים שלכם לאווירה הנכונה ואילו משקאות ברמה נמוכה יציגו את האורחים שלכם בפוזות לא נעימות ויצבעו את האירוע בצבעים לא מחמיאים.

ציוד נלווה

אם אתם מקיימים אירוע השקה או כל אירוע אחר שבו יש צורך בציוד נלווה כמו מערכות הקרנה עם מסכים גדולים, מערכות הגברה, תאורה מיוחדת, גנרטור לשעת חירום,  בררו עם בעלי המקום האם יש להם את הציוד הדרוש והאם במקום יש את כל התשתיות הנדרשות להפעלת הציוד, במיוחד כאשר אתם עורכים אירועים במקומות לא שגרתיים כמו ביער, בשפת הים ועוד.

לסיכום, אירוע מוצלח דורש הכנה מוקדמת ותכנון נכון של התקציב. אם תתכננו נכון את האירוע תוכלו להפיק אירוע מדליק גם בתקציב נמוך יחסית

דליס מגשי אירוח
מרכז הזמנות ארצי 035600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!