המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים 2018 >>

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן
שבת חתן זו אחת השבתות המרגשות הנחגגת במסגרת אירועי החתונה. יש החוגגים את שבת החתן בשבת שלפני החתונה ויש החוגגים את השבת בשבת שאחרי החתונה, אך לא משנה באיזו שבת תחגגו, החתן יעלה לתורה כאשר מסביבו בני המשפחה וחברי הקהילה הנרגשים יחד אתו.
 קייטרינג לשבת חתן יוריד מההורים עול וטרחה רבה בהכנה של האוכל והכיבוד של האורחים במשך כל השבת.
 צוות העובדים המסור של "קייטרינג דליס" ייקח על עצמו את כל האחריות וההכנה של האוכל וההורים יוכלו להגיע לאירוע נינוחים, מאושרים ורגועים.
קייטרינג לשבת חתן
קייטרינג לשבת חתן – כמה טיפים ועצות טובות מבית "דליס"
הכנת האוכל והקידוש לשבת חתן אלו משימות לא קלות ולא זולות. גם אם תיקחו על עצמכם את האחריות להכנת האוכל לאורחים והקידוש לקהילה, לא תצליחו לחסוך כסף רב, יחסי להזמנת חברת קייטרינג.
 כדי להכין שבת חתן כהלכתה יש צורך בעבודה רבה. צריך לרכוש את מצרכי המזון הרבים, לבשל ולהכין את סעודות השבת, להזמין משקאות קלים וגם חריפים, לדאוג לפלטות חימום  לחימום האוכל, למפות, לסכו"ם להגשה, לעריכת השולחנות, לעצוב ועוד לא אמרנו מילה על הקידוש לקהילה לאחר העלייה לתורה.
אם תנסו לארגן את כל השבת, מהר מאוד תגלו שיותר קל, ולא הרבה יותר יקר להזמין חברת קייטרינג שתכין הכול, תוריד מכם את העול ותחסוך לכם זמן יקר. אם נוסיף  לכסף את הזמן שאתם תידרשו להשקיע בארגון השבת ונוסיף את העלויות של הקניות ושכירת כל האביזרים, תופתעו לראות שאולי אפילו הצלחתם לחסוך כסף.
שבת חתן כוללת לפחות שלוש סעודות, ליל שבת, שבת בבוקר, סעודה שלישית וקידוש בבית הכנסת לאחר העלייה לתורה. חברת קייטרינג תדע לתכנן את כל הארוחות כך שבכל ארוחה יהיה סגנון שונה של אוכל וצורת הגשה שונה.
רוצים לערוך קידוש מרשים ויוקרתי, כדאי לבחור במגשי אירוח לקידוש. באמצעות מגשי האירוח תוכלו להגיש מבחר גדול של סוגי מאכלים שונים, כך שכל אורח יוכל לבנות לעצמו את המנה האישית שלו. בקהילות רבות עורכים את הקידושים בעמידה ואין יותר מתאים מ"פינגר פוד "לסגנון זה של אירוע. "פינגר פוד" זהו אוכל בגודל ביס, אוכל שאותו אפשר לאכול בעמידה, תוך כדי הליכה או תוך כדי שיחה עם חברים או בני משפחה.
עורכים שבת חתן ורוצים להיות מקוריים למה שלא תבחרו בקייטרינג חלבי? היו זמנים שהאוכל החלבי נחשב לאוכל פשוט יותר ופחות יוקרתי, אך בשנים האחרונות טרנד האוכל החלבי תפס תאוצה ואירועים רבים נערכים על טהרת המנות החלביות, מנות גורמה מושקעות וטעימות במיוחד.
אפשר לשלב בין הקייטרינג החלבי לבין הקייטרינג הבשרי, להחליט על שתי ארוחות חלבית וארוחה אחת בשרית . אך חשוב לתכנן נכון את סדר הארוחות כדי שיהיה פסק זמן בין הארוחה החלבית לבין הארוחה הבשרית
לשומרי המסורת, קייטרינג לשבת חתן כשר עם תעודת כשרות
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!