המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים >>

פלטת ירקות

גם טעים, גם יפה וגם בריא!!
פלטת ירקות היא פתרון מצוין לכל אירוע ולכל אירוח שבו אתם רוצים להגיש אוכל קל, טעים ובריא. מגיעים אליכם אורחים? למה לטרוח במטבח? הזמינו
מגש ירקות טרי ומושקע. עורכים מסיבת יום הולדת? ישיבה עסקית? חגיגת אירוסין ועוד? פלטות של ירקות הן פתרון אידיאלי שמשדרג כל אירוע.
 

מגוון מגשי פירות וירקות להזמנה מיידית! (לחץ כאן)

פלטת ירקות

גם טעים, גם יפה וגם בריא!!

פלטת ירקות היא פתרון מצוין לכל אירוע ולכל אירוח שבו אתם רוצים להגיש אוכל קל, טעים ובריא. מגיעים אליכם אורחים? למה לטרוח במטבח? הזמינו מגש ירקות טרי ומושקע. עורכים מסיבת יום הולדת? ישיבה עסקית? חגיגת אירוסין ועוד? פלטות של ירקות הן פתרון אידיאלי שמשדרג כל אירוע.

צפה עכשיו בסרטון קצר (01:15) - מגוון ירקות טריים באירוע במתחם שרונה!

פלטת ירקות

יש מגשי ירקות רגילים, ויש פלטת ירקות מבית דלי'ס

פלטות ירקות מבית דלי'ס מיוצרות מירקות טריים ורעננים ומעוצבת בשלל צבעים מרהיבים. אתם יכולים לבחור כל ירק ואנו נעצב עבורכם מגש ירקות טעים, יוקרתי ומרשים תוך הקפדה על תנאי היגיינה וניקיון מחמירים.

פלטה עם ירקות יכולה להיות תוספת למגשי אירוח, לכריכים ולמנות שונות. פלטת ירקות בתוספת לחמים טריים הנאפים כל בוקר במאפיה הביתית של דלי'ס יהוו חגיגה לעיניים ולחיך. פלטת ירקות בליווי מטבלים מיוחדים ובקבוק יין טעים יהיו המסמר של כל אירוע.

בדלי'ס כל המוצרים עומדים תחת השגחת הבד"צ בית יוסף
 הזמנתם פלטה לאירוע? כל האורחים יוכלו ליהנות, גם שומרי המסורת.

פלטת ירקות מתאימה לאירועים קטנים ולאירועים עסקיים. עורכים אירוע? אין צורך לעבוד קשה. פלטת ירקות מגיעה באריזות נוחות וקלות לשימוש.

צריך רק להסיר את המכסה ולהגיש ישר לשולחן

דלי'ס פועלת בתחום של מגשי אירוח לאירועים וחברות החל משנת 1997. הודות לניסיון רב השנים, למוניטין הטוב, לידע ולמקצועיות, דלי'ס מובילה בתחום מגשי האירוח. הזמנתם פלטת ירקות מבית דלי'ס, הזמנתם כיבוד מרשים ויוקרתי.

עורכים מסיבה? רוצים להרשים את האורחים? אין כמו פלטה מפנקת של ירקות טריים. מארחים? פנקו אתכם ואת האורחים בפלטת ירקות טרייה ומשביעה. התקשרו עכשיו, אנו ממתינים לכם!!

צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!