המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים >>

מגשי פירות

זה מה שקורה כאשר יופי, בריאות ויצירתיות נפגשים?
מחפשים כיבוד או מתנה מקורית ומפתיעה?

מגשי פירות הם התשובה. מגשי פירות משלבים את הכול! הם יפים, הם בריאים, הם מקוריים ומפתיעים. אולי זה נראה לכם פשוט, אך ב"דליס" מגשי הפירות הם אומנות של התאמה מושלמת בין הצבעים לבין הטעמים!
 

מגוון מגשי פירות וירקות להזמנה מיידית! (לחץ כאן)
 

מגשי פירות
זה מה שקורה כאשר יופי, בריאות ויצירתיות נפגשים?

מחפשים כיבוד או מתנה מקורית ומפתיעה? מגשי פירות הם התשובה. מגשי פירות משלבים את הכול, הם יפים, הם בריאים, הם מקוריים ומפתיעים. אולי זה נראה לכם פשוט, אך ב"דליס" מגשי הפירות הם אומנות של התאמה מושלמת בין הצבעים לבין הטעמים. כל אירוע ביתי, כל ישיבה עסקית ,כל פיקניק וכל מתנה אישית יהפכו לחגיגה אנינת טעם, עשירה ומפתיעה. בדליס. מגשי האירוח הם הכי יפים, הכי טריים והכי מקוריים.


מגשי פירות לאירועים

מגשי עמוסי פירות הם אטרקציה מלהיבה בכל אירוע. באירועים קטנים מגשי הפירות יהוו את עיקר הכיבוד, באירועים גדולים הם יהוו קינוח מרשים וטעים, קינוח שישאיר טעם של עוד.
מגשי של פירות ישברו את השגרה בכל ישיבה ממושכת או בכל פגישה עסקית. מגשי הפירות מחליפים בהצלחה את הבורקסים, את העוגות והפיצוחים. הם יותר בריאים, לא פחות מזינים ומשדרים יוקרה והצלחה.
מגש פירות – מתנה מקורית בדיוק בשבילך

מגשי פירות הם המתנה האטרקטיבית לאנשים שאנו אוהבים, זוהי מתנה בריאה, מזינה, המשאירה רושם יוקרתי ואלגנטי. לכל אירוע ולכל אחד נוכל להתאים מגשי אירוח שהכי מתאימים לו.

מגשי אירוח לימי הולדת - כדי להתאים את מגשי האירוח לחתן השמחה יש לברר מהם הפירות והטעמים האהובים עליו ביותר. אם הוא אוהב צבע מסוים אפשר להתאים מגשי אירוח בטעמים ובצבעים האהובים עליו.
מגשים עם פירות ליום נישואין - מגשי פירות ליום נישואין הם מתנה רומנטית ומקורית. ליום נישואין נגיש מגשי פירות המכילים פירות אקזוטיים ומשכרים, פירות רומנטיים כמו דובדבנים, תותים ענבים ועוד, נקשט בלבבות ובמוטיבים המתאימים ליום המיוחד. 
מגש ליולדת - אין כמו מגש פירות טרי ומפנק ליולדת הטרייה. את המגשים תוכלו לשלוח היישר לבית החולים בצירוף מתנה קטנה ואישית לתינוק שנולד. 


גם אני רוצה! איפה אוכל להזמין??

ב"דליס "– כל הפירות טריים וכל הקילוף העיצוב והאריזה נעשה בצורה סטרילית רגע לפני האריזה. אם אתם מחפשים מגשי פירות אקזוטיים ועסיסיים, צרו קשר!
ב"דליס" צברנו ניסיון, מיומנות ומוניטין רב. אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה, צרו קשר!
ב"דליס" - תוכלו להזמין בצורה קלה וידידותית דרך אתר האינטרנט או בטלפון. צרו קשר !
ב"דליס" אכפת לנו שתהיו מרוצים. בואו אתם והצטרפו אל ההצלחה!!
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!