המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

טיפים לעיצוב שולחן

טיפים לעיצוב שולחן - עיצוב שולחן באופן מיוחד!
טיפים לעיצוב שולחן
חוגגים אירוע קטן בחיק המשפחה, הזמנתם את בני המשפחה ואת הידידים ואתם רוצים להפתיע אותם בשולחן מעוצב ומרשים במיוחד.
 

אתם לא חייבים לשכור מעצב. עם קצת יצירתיות והשקעה קטנה תוכלו לעצב שולחן מדהים ומרשים לבד. ולא, אתם לא חייבים לקנות חומרים ואביזרים מיוחדים.

את רוב החומרים יש לכם בבית או בסביבה הקרובה. אז בואו לגלות איך במספר דרכים פשוטות תוכלו לעצב שולחנות מרשימים, יפים וחגיגיים ולא להפסיק לקבל מחמאות.

דרכים פשוטות וחסכוניות לעיצוב שולחן מרהיב

החליטו מהו הקו העיצובי שלכם, האם אתם רוצים לערוך שולחן בסגנון מודרני, קלאסי, מסורתי או צבעוני ונוצץ. בהתאם לסגנון תוכלו לבחור את הצבעים ואת האקססוריז שאתם תוכלו לקשט את השולחן.

הבסיס לכל שולחן מעוצב הוא המפה, היא זו שתיתן את הטון ואת הרקע. אם יש לכם מפות יפות ומיוחדות בבית בגודל המתאים, מה טוב!

אם לא, אל תשקיעו בקנייה של מפות יוקרתיות. בחנויות הבדים תוכלו לקנות שאריות של בדים מתאימים שיכולים לשמש כמפות מעניינות, מיוחדות ומקוריות.
תוכלו גם להוסיף רצועת בד צרה או ארוכה בדוגמא ובצבעים שונים שתשמש כראנר לשולחן.

טיפ שלנו: אנו ממליצים לרכוש מפות בצבעים חלקים, ואת הבד המיועד לשמש כ"ראנר" קנו בצבעים ובדוגמאות שונות. קנו כמה "ראנרים", בכל פעם שתרצו לעצב שולחן בסגנון שונה, תשתמשו בראנר אחר.

החליטו על פלטת הצבעים שבהם תשתמשו בהתאם למפה ולכלים שלכם. אם אתם רוצים לעצב שולחן בסגנון קלאסי בחרו בשניים עד שלושה צבעים, אם אתם רוצים שולחן צבעוני ועליז בחרו בארבעה עד חמישה צבעים. כל צבע שבחרתם צריך לחזור לפחות פעמיים בשולחן, אחרת הוא לא ייראה שייך.

אם אין לכם מספיק כלים, אתם יכולים לערבב מספר סטים, זה אפילו רצוי ויהפוך את השולחן למיוחד ומקורי יותר.

איך תערבבו? יש לכם מספר אפשרויות:

אתם יכולים לערבב בין הכלים. הצלחת של המנה העיקרית תהיה ממערכת אחת ועליה הניחו צלחת ממערכת אחרת.

אתם יכולים לערבב בין כלים שקופים לכלים אטומים, כלים מרובעים או כלים עגולים, הכול הולך, בתנאי שתדעו לחבר ביניהם בעזרת אביזרים נלווים.

אתם גם יכולים להשתמש בשתיים או בשלוש מערכות כלים וליצור מבנה אחיד וקבוע, מערכת אחת לפני הסועד הראשון, מערכת שנייה לפני הסועד השני, מערכת שלישית בפני הסועד השלישי, לחזור שוב למערכת הראשונה וכן הלאה.

קשטו את השולחן עם אקססוריז מיוחדים והגבהות .

פרחים צבעוניים וטריים מוסיפים המון לכל שולחן, אם יש לכם תקציב רכשו פרחים בצבעים המתאימים לעיצוב שבחרתם. הניחו אותם באגרטלים נמוכים כדי שהם לא יפריעו לקשר העין בין הסועדים.

אין לכם תקציב לפרחים? אתם יכולים לקטוף פרחים או עלים ירוקים מהגינה או, למשל, לקטוף אצטרובלים מעצי האורן שבסביבה ולרסס אותם בספריי בגוונים שבחרתם, זה יוסיף המון לשולחן.

אין לכם אגרטלים? קחו בקבוקי זכוכית קטנים, רססו אותם בספרי צבעים והכניסו לתוכם פרחים. רוצים להשקיע יותר? קחו פחיות או קופסאות שימורים, הסירו את המכסה, בחרו מפיות שולחן יפות, הפרידו את השכבות, מרחו שכבת דבק על הפחית והצמידו אליה את  השכבה הראשונה של המפית. המתינו כרבע שעה לייבוש וחזרו על הפעולה עם שכבת המפית השנייה. לגימור מושלם אתם יכולים להדביק תמונה, סרט נחמד ועוד.

פמוטים מוספים יוקרה לכל שולחן. אתם לא חייבים להשתמש בפמוטים יקרים, בחנויות אקססוריס מוכרים פמוטים שקופים במספר שקלים. אתם יכולים להשתמש בהם כמו שהם או לעטר ולקשט אותם באמצעות ספריי צבעים או עיטורים אחרים.

דרך נוספת לעטר את השולחן היא באמצעות תפריטים או שמות המאכלים. הדפיסו את התפריט או את שם המאכל, קחו אטבי כביסה צבעוניים, הצמידו לתוכו פתקים עם שמות המאכלים והניחו אותם על יד כל מגש או קדרה.

החלטתם להזמין כיבוד באמצעות מגשי אירוח, אתם יכולים לחסוך חלק גדול מעבודת העיצוב. מגשי אירוח מגיעים מעוצבים, הם צבעונים, הם יפים והם תורמים המון לעיצוב השולחן. 

מרכז הזמנות ארצי 035600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!