המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

הרמת כוסית – כולם כבר הרימו כוסית עם " דליס", ואתם?

הרמת כוסית עם דליס - סיבה לחגיגה!
הרמת כוסית – כולם כבר הרימו כוסית עם " דליס", ואתם?
הרמת כוסית נערכת לפחות פעמיים בשנה, לפני ראש השנה ולפני פסח, במשרדים ובעסקים רבים. ארגנתם את הטקס,כתבתם את הברכות? הזמנתם אורגניסט כדי שינעים לכם את האירוע? ומה עם הכיבוד? אנו ב"דליס", מציעים לכם מנות קטנות ומשובחות לאירוע המוגשות בעיצוב יוקרתי ומרשים. אל תרימו כוסית לפני שתרימו אלינו טלפון. נסו אותנו, אתם לא תתאכזבו.

למבחר תפריטים מוכנים לדוגמא לחץ כאן >>>

כל הסיבות שישכנו אתכם להרים כוסית עם "דליס"

בכל אירוע, וגם בטקס הרמת כוסית יש חשיבות רבה לאוכל, לצורת ההגשה, לכמות  ועוד. רק שילוב מדויק של כל הגורמים הנ"ל יגרום לחוויה קולינארית עשירה. בעזרת "דליס" מגשי אירוח, תצליחו להפיק טקס של הרמת כוסית שיהיה מרגש, מעניין וגם טעים. אנו נספק לכם מגשי קוקטיל בטעמים שונים, גם אוכל חלבי וגם בשרי.

הרמת כוסית היא ההזדמנות ליצור שיתוף פעולה וגיבוש בין העובדים. אנו ב"דליס" נספק לכם מגשי קוקטיל בגודל ביס. לא תצטרכו להתעסק עם סכין ומזלג, לא תחפשו צלחות מתאימות, תוכלו לאכול עמידה, באלגנטיות ולהמשיך לשוחח עם החברים.

הרמת כוסית אינה אירוע מפואר בעל תקציב גבוה. מגשי הקוקטיל של "דליס" יעניקו אווירה יוקרתית ומכובדת בתקציב נמוך.
כל המוצרים ב"דליס" הם בהשגחת בד"צ בית יוסף מהדרין. הפעם בטקס הרמת כוסית, גם שומרי המסורת יוכלו לשבוע וליהנות.

הרמת כוסית מחוץ למשרד בחרתם לגוון, החלטתם כי הפעם זה יהיה שונה, הפעם נרים כוסית בחיק הטבע או בסיומו של טיול גיבוש? אל תטרחו להכין כיבוד ואוכל למטיילים. אנו ב"דליס" נצייד אתכם ב "לאנץ בוקס", קופסה אישית לכל אחד המכילה שתייה קלה, סנדוויץ', מים, מאפה ופירות.

הרמת כוסית באירועים פרטיים

רוצים להפתיע את האוכל באוכל משובח, אך לא יקר? נסו אותנו! אנו נגיש לכם פלטות אירוח  מלאות כל טוב. נגיש אוכל יוקרתי וטעים מעוצב בשלל צבעים תענוג לחיך ולעין. תוכלו להזמין מגשי קוקטייל לאירועים בשריים או לאירועים חלביים. בעת האירוע תוכלו לארח את החברים, לשוחח וליהנות בלי לדאוג לאוכל ולהגשה. 

מחפשים קינוח מתאים? הזמינו מגשי פירות בשלל צבעים וטעמים. רוצים עוד?  ב"דליס" תוכלו לקבל עשרה סוגים של מגשי מתוקים.
אז למה אתם מחכים? צרו קשר, אנו נשמח לעזור!!

מרכז הזמנות ארצי 035600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!