המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
מאמרים >>

סנדוויץ

אתם עוד תבקשו עוד!
אחרי שתאכלו סנדוויץ' מבית "דליס " אתם תשכחו מכל מה שחשבתם על סנדוויצ'ים. ב"דליס" כל סנדוויץ' הוא אומנות וחגיגה קולינאריות הנעשה באהבה ומכל הלב. "דליס" מתמחה בהכנת מגוון אדיר של
כריכים לאירועים עסקיים ולאירועים פרטיים. הוותק, הניסיון והלקוחות המרוצים הציבו אותנו במקום ראשון בענף. יש לכם אירוע? נוסעים לפיקניק, רוצים להזמין כריך מושקע לעבודה? הקישו על הפריט הנבחר... אנחנו כבר מגיעים.
סנדוויץ
אתם עוד תבקשו עוד!

אחרי שתאכלו סנדוויץ' מבית "דליס " אתם תשכחו מכל מה שחשבתם על סנדוויצ'ים. ב"דליס" כל סנדוויץ' הוא אומנות וחגיגה קולינאריות הנעשה באהבה ומכל הלב. "דליס" מתמחה בהכנת מגוון אדיר של כריכים לאירועים עסקיים ולאירועים פרטיים. הוותק, הניסיון והלקוחות המרוצים הציבו אותנו במקום ראשון בענף. יש לכם אירוע? נוסעים לפיקניק, רוצים להזמין כריך מושקע לעבודה? הקישו על הפריט הנבחר... אנחנו כבר מגיעים.

סנדוויצ'ים הם אוכל גורמה?? כן אוכל גורמה!!

ב"דליס" כל כריך מיוצר מחומרי גלם איכותיים בשלל טעמים. כל כריך ב"דליס" עשוי מלחמים טריים הנאפים כל בוקר בקונדיטוריה הביתית שבמסעדה. את הלחם אנו אופים מחומרים שונים, מחיטה מלאה, מסוגי דגנים רבים ועוד. כל מנה שיוצאת היא מיוחדת ובלעדית.

ב"דליס" תוכלו להזמין סנדוויץ' בשלל טעמים ובשלל סוגים: בשרי (מבחר מעדני בשר), חלבי, עם ממרחים מיוחדים, מצוינים וטעימים, ירקות טריים ועוד מילויים שונים ורבים שהשקענו בהם עבודה אהבה ויצירתיות.


כיבוד לאירועים

בכל העולם הסנדוויץ' קיבל מעמד של כבוד. באירועים רבים משפחתיים ועסקיים, כריך קל וטעים הוא מרכז הכיבוד. אירוע עם סנדוויצ'ים הם הדרך המקורית ביותר להפיק אירוע מרשים ויוקרתי.

הפתיעו את האורחים שלכם. הם לא יפסיקו לדבר ולהתלהב. הטעמים, הריחות והעיצוב הם חגיגה אמיתית שתסחוף את כולם.

כריך איכותי נותן מענה לכל אורח. כל אחד ימצא את מנה בטעם ובגודל שהוא אוהב. אפשר לשלב בכל סנדוויץ' אין ספור מרכיבים וטעמים. 

 אם תבחרו, "דליס" יכולה לספק לכם מגשי אירוח בסגנון "פינגר פוד" (כריכים קטנים בגודל אצבע). אלו סנדוויצ'ים קלים לאכילה, לא צריך להתעסק עם סכין ומזלג. אפשר לאכול אותם בנוחיות, גם בעמידה, להמשיך לשוחח עם המוזמנים, לפגוש חברים ולהחליף חוויות .


 

סנדוויצ'ים מבית "דליס" – שישה דברים שחשוב לדעת

"דליס" היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין אשר הוקמה בשנת 1997. השנים הרבות עשו את שלהן, היום "דליס" היא החברה המובילה בענף.
ב"דליס" כל המוצרים כשרים בהשגחת בד"צ בית יוסף.
מזמינים מגש אירוח או כריך? אנחנו מגעים אליכם עד שעתיים,  המפעל נמצא בתל אביב משלוחם לכל חלקי הארץ .
ב"דליס" תומכים בעקרונות הירוקים. אנו מייצרים אריזות מיוחדות ובלעדיות, נוחות לפתיחה ומתכלות.   
רוצים לחסוך זמן? אין צורך להמתין למענה טלפוני. צריך רק לבחור את הסנדוויץ' שבו אתם חושקים, להקליק עם העכבר ולהזמין.
יוצאים לפיקניק? ליום גיבוש? נמצאים בדרכים? אנו נספק לכם לאנצ' בוקס. בכל קופסה תקבלו כריך', שתייה קלה, מים, מאפה ופרי. תוכלו לאכול בנסיעה, באוטובוס ובשטח הפתוח.

נשמח לעזור לכם! צרו קשר, אנו ממתינים.
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!