המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

כיצד לבחור חברת קייטרינג?

כאשר אתם מתחתנים, חוגגים בת מצווה לילדה או מקיימים ברית מילה לרך הנולד, אתם הופכים למעין מארגני אירועים אשר צריכים להפעיל את כל הגורמים הרלוונטיים כדי להפיק אירוע איכותי: צלמים, מעצבי אולמות או ד'י ג'יי מקפיץ. אך מעל לכול, אחד הדברים הראשונים והמשמעותיים ביותר שחשוב להזמין הוא הקייטרינג. כי בינינו, אם אתם מעוניינים לספק לאורחים שלכם את מרב ההנאה, חשוב לדאוג לאוכל טוב.
כיצד לבחור חברת קייטרינג?
כאשר אתם מתחתנים, חוגגים בר מצווה לילד או מקיימים ברית מילה לרך הנולד, אתם הופכים למעין מארגני אירועים אשר צריכים להפעיל את כל הגורמים הרלוונטיים כדי להפיק אירוע איכותי: צלמים, מעצבי אולמות או ד'י ג'יי מקפיץ. אך מעל לכול, אחד הדברים הראשונים והמשמעותיים ביותר שחשוב להזמין הוא הקייטרינג. כי בינינו, אם אתם מעוניינים לספק לאורחים שלכם את מרב ההנאה, חשוב לדאוג לאוכל טוב.
5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את הקייטרינג המושלם

עם כמה טיפים טובים תוכלו להגיע בסוף לחברה הנכונה עבורכם:

  1. להתאים את הקייטרינג לגודל האירוע – אם אתם עורכים אירוע גדול, חשוב לדאוג למנות מגוונות עד כמה שניתן, כדי שהאורחים הרבים שלכם יוכלו לבחור בין המטעמים השונים. מנגד, אם אתם עורכים אירוע קטן, מומלץ לבחור חברת קייטרינג המציעה מנות מעטות יותר תוך שימת דגש על איכות, תוך בחירת תפריט ממוקד.
  2. לכו לטעימות – מעבר לכך שמדובר בחוויה קולינרית משובחת, כך תוכלו באמת להחליט אם זהו האוכל המתאים לאירוע שלכם.
  3. טיב השירות – קבעו פגישה עם חברת הקייטרינג ובחנו לא רק את האוכל, אלא גם את היחס שמעניק לכם הצוות. האם מדובר ביחס אדיב ומזמין? אחרי הכול, אלה האנשים שיהיו אחראיים על הצלחתו של האירוע שלכם.
  4. קייטרינג לפי תקציב – הגדירו מראש את התקציב שלכם ובקשו הצעות מחיר מהחברות השונות. חברה מקצועית מציעה מחירים הוגנים ומשתלמים.
  5. בודקים את הרישיון – זה אמנם נשמע מובן מאליו, אך כדי להינצל מן הספק מומלץ לבחון אם לחברת הקייטרינג יש רישיון מטעם משרד הבריאות וכי לשף המנהל אותו יש רישיון עבודה.

אוכל לפי הטעם

כידוע, לא מתווכחים על טעם ועל ריח. משום כך, בחירת קייטרינג יכולה להיות מורכבת. האחד אוהב לאכול פסטה, השני רגיש לאגוזים והשלישי אינו אוכל בשר. מסיבה זו, בחירת קייטרינג היא אחת הבחירות המורכבות יותר. משום כך, כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג, עליכם לבחון את סוגי המזון שהיא מציעה כדי לוודא שיש מנות איכותיות וטעימות עבור החברים הצמחוניים והטבעוניים, כמו גם עבור הקרניבורים המושבעים.
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!