המערכת זיהתה כי הדפדפן אינו מאפשר שמירת קבצי עוגיה - cookies
עליך לאפשר זאת או לעבור לדפדפן אחר.
בלוג אירועים >>

איך לארגן אירוע עסקי ולהצליח!

יש לכם אירוע עסקי בקרוב? המאמר הזה בדיוק בשבילכם!
איך לארגן אירוע עסקי ולהצליח!
המונח אירוע עסקי מכיל בתוכן מגוון רחב של סוגי אירועים כמו טקסי הרמת כוסית לחג, השקת מוצרים, כנסים, יום הולדת לעובד בכיר בחברה, ועידת עסקים ועוד. כל אירוע שונה מאירוע אחר, בנושא האירוע, בכמות המוזמנים, בתקציב ובסגנון הקייטרינג, אך המטרה תמיד זהה, להפיק אירוע עסקי שיוכתר בהצלחה.

הצלחת האירוע נמדדת בפרטים הקטנים ובכמות האנשים המתעניינים באירוע ומגיעים אליו, כדי להפוך כל אירוע משעמם ושגרתי לאירוע מוצלח כדאי לכם להיעזר בטיפים הבאים.

14 טיפים שיהפכו כל אירוע מסתם עוד אירוע לאירוע מיוחד ומוצלח

אחד הפרמטרים שבהם נבחן אירוע עסקי מוצלח הוא כמות המשתתפים. אם אתם עורכים אירוע גדול, כדאי לכם לארגן הסעה, כך תוכלו להקל על האנשים המגיעים ותהיה לכם גם שליטה, חלקית, על כמות המוזמנים. אם יש לכם אנשים חשובים שאתם מעוניינים שהם יגיעו לאירוע שלכם, הציעו להם הסעה מיוחדת.

בחרו את המיקום שבו ייערך האירוע לפי מספר פרמטרים, בהתאם למספר האורחים שלכם, המיקום בארץ, נגישות מבחינת תחבורה ציבורית או חנייה ומבחינת אפשרות הגעה של נכים ועונת השנה.

אם יש לכם מספר קטן של אורחים אל תבחרו מקום גדול מדי, גם אם כל האורחים שהזמנתם יגיעו המקום ייראה ריק ואם יש לכם הרבה אורחים בחרו מקום גדול כדי למנוע צפיפות.

אם החלטתם לקיים את האירוע בגן אירועים, בדקו האם המקום מקורה בעונת הסתיו והאביב כדי שמזג האוויר לא יפתיע אתכם ואם הוא ממוזג בעונת הקיץ. 

ערכו רשימה של כל הדברים הקטנים שאתם צריכים כמו חנייה, תחבורה, תאורה, גרפיקה ודפוס, עיצוב, כיבוד ועוד. בהתאם לכל הדברים הקטנים והדברים הגדולים נסו להעריך את  העלויות. אם יש לכם אפשרות לקבל חסויות, לכו על תקציב גבוה. ארגונים שונים ישמחו להעניק לכם חסות אם הם ידעו שיהיו הרבה אורחים והאירוע יהיה יפה ויוקרתי.

אין אירוע בלי כיבוד. קחו בחשבון שכמו בכל אירוע, גם באירוע עסקי אנשים יזכרו את האוכל. החליטו על סגנון האירוע ובחרו את סוגי התפריטים וצורת ההגשה.

קייטרינג חלבי כשר הוא הקייטרינג האופטימלי לאירועים עסקיים, הוא אינו מכביד, אינו מעייף וטעים לא פחות מכל סוג של קייטרינג. קייטרינג חלבי מתאים לכל סוג של אירוע עסקי, בכל עונה ובכל שעה ביום.
בקיץ הזמינו מאכלים קלילים יותר ובחורף פנקו את האורחים שלכם במרקים עשירים, בפשטידות חמות וטעימות,

בכל אירוע גם באירוע עסקי מומלץ לבחור קייטרינג כשר. גם אתם לא שומרים על הלכות הכשרות, סביר להניח כי באירוע יהיו מספר אנשים המקפידים על כשרות באוכל, אל תגרמו להם להרגיש לא נעים ולא לאכול באירוע,  העדיפו תמיד לבחור קייטרינג כשר שהוא, אגב, לא פחות טעים מקייטרינג שאינו בעל תעודת כשרות. 

בכל סוג של אירוע עסקי כדאי לכם לבחור במגשי אירוח. מגשי אירוח הם מגשים מעוצבים, אסתטיים ויפים. באמצעות המגשים אפשר להציע מגוון גדול של סוגי מאכלים כך שכל אורח, צמחוני, טבעוני או גם מי שמקפיד על אוכל כשר יוכל למצוא את האוכל שאותו הוא אוהב.

אם אתם עורכים אירוע בעמידה בחרו בכיבוד מסוג פינגר פוד. פינגר פוד הוא אוכל קטן, אוכל בגודל אצבע, המוגש על מגשי אירוח כשהיתרון הבולט שלו הוא שאת האוכל אפשר לאכול בעמידה, עם הידיים, באלגנטיות ותוך כדי האכילה אפשר לשוחח עם חברים, עם עמיתים לעבודה, עם קולגות עסקיות ועוד.

השעה המתאימה לעריכת אירועים עסקיים היא שעת הבוקר או הצהריים. בשעות אלו האנשים הרבה יותר ערניים, צלולים ומוכנים לקבל מידע. בשעות הערב האנשים עייפים ולא תמיד רוצים לצאת מהבית. 

כדי להביא כמה שיותר אנשים לאירוע אתם חייבים לשווק אותו, ככל שתשקיעו יותר בשיווק, כך יותר אנשים יגיעו ואתם תתפרסמו. פרסמו את האירוע בין אנשי יחסי ציבור, בין עיתונאים העוסקים בתחום שלכם ואל תדלגו על הרשתות החברתיות. הסבירו לאנשים למה כדאי להם לבוא לאירוע, למה הוא יהיה מעניין ומה התועלת שתצמח להם מהאירוע. אל תצאו מתוך הנחה שהיתרונות והתועלות של האירוע ברורים לכל אחד, הדגישו אותם בפרסומות  בפלטפורמות השונות.

התלבשו יפה לקראת האירוע בהתאם לתפקיד שלכם ולמעמד. אם אתם עורכי דין, רואי חשבון או אנשי עסקים לבשו חליפה, חולצה מכופתרת ואפילו עניבה.

היו ערוכים לשינויים של הרגע האחרון והכינו תכנית מגירה. בכל אירוע יכולה להיות תקלה, אחד המרצים לא הגיע, המיקרופון לא עובד, מערכת הסאונד נפלה ועוד. הכינו רשימה משוערת של דברים העלולים להשתבש והכינו תכנית גיבוי לכל דבר.

מרכז הזמנות ארצי 035600274
כשר מהדרין בד"צ בית יוסף 
info@delis.co.il
צרו קשר - נשמח לשמוע מכם!